Skvělé hodnocení pro ZŠ a MŠ Volenice

13.02.2024 14:03

Datová redakce deníku Strakonicko a společnosti prijimacky.ai vydala výsledky analýzy úspěšnosti žáků při přijímacích zkouškách na střední školy v průběhu let 2017-2023.
Jedná se o výsledky při přijímacích zkouškách z předmětů český jazyk a matematika.
ZŠ a MŠ Volenice se stala nejúspěšnější školou okresu Strakonice vzhledem k výsledkům celkového umístění.

Výsledky TOP5 Matematika:
1.ZŠ Radomyšl, 2. ZŠ Bělčice, 3. ZŠ Krále Jiřího z Poděbrad Strakonice, 4. ZŠ a MŠ Volenice, 5. ZŠ Povážská Strakonice

Výsledky TOP5 Český jazyk:
1. ZŠ a MŠ Volenice, 2. ZŠ Povážská Strakonice, 3. ZŠ J.A.Komenského Blatná, 4. ZŠ Krále Jiřího z Poděbrad Strakonice, 5. ZŠ Bavorov

Všem pedagogům, kteří se podíleli na tomto úspěchu gratulujeme a doufáme, že nadstandartní úroveň přípravy k přijímacím zkouškám udržíme i v příštích pěti letech.